ФОТО: Конечно откриено – Еве кој е „Големиот Брат“


Иако продукцијата ја менува бојата на гласот на Големиот Брат и тој звучи како робот за да не го препознае никој, конечно е откриено кое е гласот кој секојдневно го слушавме во регионалното шоу „ Големиот Брат“.
dtujh-16209

Станува збор за Борис Триван (37), блогер од Зрењанин, кој го знаат под псевдонимот Покојна Милева.1golemiot-brat

-Нема да ве прашам како ме откривте, секоја чест. Меѓутоа, поради договорот кој ме врзува не смеам ништо да кажам за ангажманот во шоуто, изјавил Борис за 24sata.hr.
1golemiot-brat

Додава дека за три месеци колку што трае шоуто, добро се забавувал, но едвај го дочекал неговиот крај бидејќи улогата на Големиот Брат е многу напорна.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1