ФОТО: Македонката која го одби „Плејбој“


Од 15-годишна возраст се занимава со манекенство, учествувала на бројни модни ревии, избори за убавина, телевизиски реклами, се појавувала на билборди…

2biljanaТаа е една од ретките кои не се срами да се покаже во провокативно издание, вели дека сето тоа е изработено професионално и со вкус.

,,Воопшто не сметам дека моите фотографии се провокативни. Јас сум професионалец и така си ги одработувам обврските. Од македонскиот и бугарскиот „Плејбој“ ме бараа да се сликам за нив, но ги одбив. Не поради тоа што се срамам да се разголам, туку затоа што не можевме да се договориме околу цената, вели сексапилната Билјана за Курир.

Kurir

4biljana

biljana

2biljana

3biljana

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1