ФОТО: Не знаејќи дека монструмот е нејзиниот брат со обидувала да ја најде Тијана


Дека семејството на Драган Ѓуриќ веројатно не знаело ништо за неговото монструозно дело докажува и фактот дека неговата сестра на својот Фејсбук профил објавувала информации за исчезнувањето на Тијана како и апели да се пронајде девојчето.
Драган Ѓуриќ, месар од Сурчин е главниот осомничен за убиството на Тијана Јуриќ од Суботица. Неговата сестра Александра Томиќ била се најде меѓу многуте луѓе кои на друштвените мрежи споделуваа информации за исчезнатата Тијана, не знаејќи дека монструмот е нејзиниот брат.
1dragan

Со 100кг се иживувал над дете од 47кг – животно: Потресна изјава на таткото на убиената Тијана

Мајката на убиецот: Жал ми е за девојчето, но и за мојот син – како може некој да стори такво нешто

Балканот бара смртна казна за убиецот на Тијана – не му давајте да ужива во затвор!!!

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1