ФОТО: Новинарите на колена


„Ако и натаму не ви е јасно во каква ситуација е новинарството – на колена е!“, напиша на својот профил на  Твитер извесна Јелена Јовановиќ, која ја сподели оваа фотографија на која е снимено како српскиот премиер Александар Вучиќ дава изјава.novinari-500

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1