ФОТО: Ова е новиот лик на салата на МЗТ Скопје


МЗТ ќе добие нова сала. Градоначалникот на општна Аеродром ја најави новата инвестиција. Спортскиот центар Јане Сандански ќе има капацитет од над 5000 гледачи, информира Сител.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1