ФОТО: Ова е полицаецот кој ја уби својата бремена девојка со службениот пиштол


Полицаецот Д.С. (36) е осомничен дека утрово околу 4:10 на паркинг, во кола ја убила својата поранешна девојка Јелена. С. (29).policaec1

Тој работел во сообраќајна полиција во Пожаревац, а својата поранешна девојка ја убил кога во неа испукал 4 куршуми од службениот пиштол.

Српски телеграф пишува дека севојката била бремена, како и дека во колата бил и нејзиното ново момче поради кој го оставила Д.С.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1