ФОТО: Ова се цените на плажата Гранит во Охрид!!!


Цените на оваа плажа се поевтини отколку повеќето скопски кафулиња. Нескафе, Кока Кола, Швепс, Сприте чинат 80 денари. Паркингот за цел ден е 100 денари, а дневното изнајмување на лежалки е 100 денари.

Foto – ZaSe.mk

IMAG0371-picsay-362x640

IMAG0367-picsay-385x640

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1