Фото: Полуголи и жешки – Марјана, Аделина и Тамара во календарот на Пелистерка


Македонската компанија за вода и безалкохолни пијалоци, Пелистерка, денеска и официјално го промовираше петтиот, традиционален календар како симбиоза на убавите жени од Македонија и бенефитите на водата.

pelisterka_kalendar

Сензуалноста на водителката Маријана Станојковска и пеачките Аделина Тахири и Тамара Тодевска, се доминантни на страниците на најпосакуваниот календар во државата.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1