ФОТО: Пронајдено запалено тело во автомобил


Вработените во службата за заштита на националниот парк „Ловчен“ во Србија, за време на редовна контрола на теренот околу 14:00 часот пронашле запален автомобил а во него јагленисано тело.5aab90e171c1d7776601e840675c4934

Станува збор за автомобил со странски регистарски таблици.

Надлежните од Националниот парк веднаш ја известиле полицијата. Која наскоро пристигнала со Брза помош и Пожарна.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1