ФОТО: Пукнал кондомот, па затруднела. Дали може да тужи?


На Фејсбук може да с енајде се и сешто, па дури и ова. Коментарот е непотребен.

tu.png-1-600x489

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1