Фото: Разголената Тијана ќе ја освојува Евровизија


tijana-gola4

Деновиве се снимаше спотот на Тијана Дапчевиќ за песната „To The Sky“ со која таа ќе не претставува на Евросонгот во Копенхаген.

Спотот со многу провокативни сцени, и во садо – мазо стил се снимаше три дена во студиото ХХО во Скопје.

Се користеле осум различни сценографии, а во него учествуваат повеќе од триесет спортисти, танчари и машки модели.

 

tijana-gola2

Во видеото има интересни сцени, а највозбудлива е онаа со кадата во која Тијана лежи гола.

Комплетен автор и режисер е Мерт Аслани, кој е многу задоволен од соработката со Тијана.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1