ФОТО: Сакал да претекне градски автобус на Рекорд


На страната на „Ѕидот на сообраќајниот срам“ пронајдовме фотографија на која се гледа како автомобил Рено Клио сакал да претекне градски автобус на Рекорд…

Погледнете…

ФОТО: Ѕид на сообраќајниот срам

ФОТО: Ѕид на сообраќајниот срам

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1