ФОТО: Се изнервирал и ПИШТОЛ гол се шеташе низ аеродромот!


Изнервиран од тоа дека авионот со кој што требаше да лета бил преполн, во знак на протест се соблече сосема гол и се шеташе низ аеродромот!

gol2

Нешто необично се случи на меѓународниот аеродром во Шарлот (САД) во среда утрото. Изнервиран патник, кој што требало да лета за Јамајка морал да се откаже од летот бидејќи авионот бил преполн. Во знак на протест се соблече сосема гол и цел еден сат се шеташе наоколу, пошто беше приведен од старна на полицијата. Надлежните тврдат дека против него ќе биде поднесена содветна пријава бидејќи има здраствени проблеми.

-Не очекував да видам вакво нешто на аеродромот. Никогаш. Затоа и го извадив телефонот и направив неколку фотографии, раскажала Шери Кеши, која била сведок на целиот настан.gol3

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1