ФОТО: Се отвори огромна дупка среде пат во Белград


Огромна дупка со површина од 30 квадратни метри се отворила на улица среде Белград.

Еден автомобил за малку ќе пропаднел во неа, објави Телеграф.рс.

dupka-pat

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1