ФОТО: Слободан Милошевиќ „воскресна“ во Нови Сад


Фотографија од поранешниот претседател на Србија и Југославија, Слободан Милошевиќ поставена е на фасадата на една зграда во центарот на Нови Сад.

Не се знае кој и од кои причини ја поставил фотографијата од починатиот српски лидер, а интересно е тоа што на фотографијата пишува „Големиот брат ве набљудува“.milloshevic

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1