ФОТО: Сообраќајка пред Влада – верижен судар


Утринава се случила верижна сообраќајна несреќа на булеварот пред Владата.

Според првичните информации во несреќата учествувале 3 возила, а во истата неофицијално нема повредени лица, но приченета е поголема материјална штета.

Фото – Курир

soob2-500 soob3-500

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1