ФОТО: сообраќајка во Скопје – кај Момин Поток – срушен и семафор


Сообраќајна несреќа се случи кај Момин Поток. Искршени возила и срушен семафор се гледаат на сликите на Ѕидот на сообраќајниот срам.

Засега нема детали за повредени.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1