ФОТО: Србин уби транссексуалец -го задавил до смрт


Срѓан Т. го призна убиството на транссексуалецот со турско потекло Ханде О., кој полицијата го пронајде задавен до смрт во неговиот стан.

Пред полицијата Срѓан (32) признал дека имал секс со 35-годишниот Ханде, по што меѓу нив избила караница.killerviena

Потоа Срѓан со сета сила го задавил Ханде, му ги врзал рацете со јаже, му украл пари, два телефони и уште неколку предмети кои и припаѓале на жртвата, а потоа избегал.

Поради постоење на сомнение дека Срѓан Т. учествувал во уште неколку кражби, полицијата одлучила да објави фотографија од уапсениот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1