ФОТO: Тешка сообраќајка во Скопје


Тешка сообраќајка се случи попладнево на раскрсницата меѓу скопските улици „Орце Николов“ и „Аминта Трети“.

Оштетени се две возила, а едниот автомобил по ударот се забил во сообраќаен знак. Засега нема информации за повредени лица.

netpress

netpress

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1