ФОТО: Тијана со голи гради во Црна Гора


Папараците ја уловија Тијана Дапчевиќ топлес и веднаш ја закачија на насловната страна на магазинот „Star”. Еве како изгледа нашата Тијана без горниот дел од костимот за капење.

Screenshot_48

 

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1