ФOTO: Урнебес на Зелено пазарче во Скопје


На пазарите во Скопје може да се најде се.

Но, денес посетителите слатко се изнасмеаа.

На Зелено пазарче се продаваат јагоди кои продавачот ги опишува дека се слатки како туѓа жена.

Foto - Kurir.mk

Foto – Kurir.mk

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1