ФОТО: Вака Хурем го прослави својот 32. роденден!


Мерием Узерли наполни 32 години. Убавата актерка го прославила роденденот во друштво на семејството и пријателите.

Забавата се одржала во Истанбул, а убавата Хурем им се заблагодарила на обожавателите за честитките и убавите желби.

hur.jpg500 1hur.jpg500 2hur.jpg500

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1