Тешка сообраќајка во Автокоманда (ФОТО)


Вечерва околу тешка сообраќајка се случи на булеварот во Автокоманда пред околу еден час.

Како што дознаваме БМВ се извртело и удрило во банкината, јавува Сител Телевизија. Засега нема информации за повредени во оваа сообраќајка.

Сообраќајот се одвива отежнато додека полицијата врши увид на местото на несреќата. Повеќе информации во текот на утрешниот ден.

Foto - Sitel.mk

Foto – Sitel.mk

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1