Фото/ Видео: Власта криела скандал, син на политичар загинал во сообраќајка во ферари откако имал секс со две девојки


 

Дваесет и три годишниот Линг Гу, син на истакнатиот политичар Линг Џихуа,  загинал во сообраѓајна несреќа возејќи го со голема брзина својот автомобил марка ферари откако имал секс со две девојќи.

Иако несреќата се случила во март, власта до сега го криела овој скандал. Но за несреќата се дознало деновиве, откако неговиот татко без никакво објаснување бил сменет од функцијата.

Ирена Чачкова

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1