ФОТО: Возило на „Алфите“ се судри со Пежо


Џип на полициката единица Алфи, утрово околу 10:30 часот се судри со Пежо, пренесува Прес24.

Незгодата се случила на семафорите кајТранспортниот центар во Скопје. Во сообраќајката нема повредени.

alfi-sudi500

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1