ФОТО Забранет влез за мајки со колички?!


Револтирана мајка ја сподели оваа фотографија преку Фејсбук на која се гледа плакат кој забранува влез со куче, со сладолед, со цигара и со количка во продавница.
Мајката вели дека го пријавила случајот како дискриминација до сите надлежни органи.
kolicka
Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1