ФОТО: Ѕирнете како изгледа најдобриот хотелски апартман во Македонија


Овие денови, животот навистина може да биде и тоа како удобен и луксузен.Еден од најубавите хотел во Македонија, Хотел Руссиа, на гостите кои престојуваат во луксузниот претседателски апартман, сместен на седмиот кат, им нуди безброј погодности.

Овој луксузен апартман е уреден со мебел во модерен стил, инспириран од богатата руска историја и култура. На површина од 200 метри квадратни, апартманот содржи приватна трпезарија, голема спална со кралски кревет, приватно џакузии одличен поглед од Скопје и реката Вардар. Бои кои преовладуваат во овој простор се сиво – златна измешано со моменти на дрво. Овој ексклузивен апартман на своите гости им нуди повеќе од удобен престој им нуди место во кое ќе можат да се чувствуваат како дома.

Во прилог погледнете како изгледа истиот:apartman-640x216 1apartman-640x427 2apartman-640x427 3apartman-640x427

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1