Фотографија „крена голема прашина“ на Твитер: Дали Меган знаеше што ја чека за 22 години? (фото)


Најсподелуваниот твит (околу 105.000 пати) бил оној со фотографија на Меган Маркл на 15 години како позира пред Бакингемската палата.

„Еден ден имаш 15 години и позираш пред Бакингемската пачата, а 22 години подоцна се мажиш за принц. Надреално“, напиша Twiiter корисничката Луси Семпреј која прва ја објави фотографијата.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1