Гангнам стајл е плагијат на Лепа Брена :) Видео


lepa brenaПсај е плагијат на Лепа Брена 🙂

таа 25 години пред Псај играла Гангнам стајл .

Погледнете ги нејзините движења во ова интересно измонтирано видео :))

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1