Ги убила своите работници и со нив ги нахранила свињите


Судењето на Сузан Моника (66) почна и таа е обвинета дека на својот имот убила двајца свои работници и потоа со нивните тела ги нахранила свињите.suzan-monika-svinje-foto-think-ap-1429389950-643267

Моника тврди дека нејзината прва жртва Стивен Френк Делицино сам себе си се застрелал во глава пет пати, и деа после тоа нејзините свињи го одвлекле.

Втората жртва Роберт Хенеј го убила од милост, зошто нејзините свињи веќе го нападнале. Првата жртва ја убила во летото 2012 година, а втората во есента 2013 година. Остатоците од една жртва, черепот и коските ги закопала на својот имот. На полицијата при сослушувањето и рекла дека повеќе ги цени животните отколку луѓето.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1