Го фатила како ја мами – за казна шета со натпис „Ја изневерив својата прекрасна, совршена девојка“


Дечко кој ја изневери својата девојка морал да се согласи на ригорозна казна – ако сака да му прости мора добро да се измачи и некако да ја натера таа повторно да биде со него во врска.

Казната била да носи натпис на кој пишува дека “ја изневерував својата прекрасна, совршена, неверојатна девојка со која сум три години во врска и ова е мојата казна”.

Девојката која што ја објави фотографијата под истата напиша дека можно е овој несреќен маж сепак да останал сам затоа што таа го видела како разговара со девојка која упорно му објаснувала дека не треба така да се понижува.

izneveruvanje kazna

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1