Годините си го прават своето – Рамбо стана минато, еве како изгледа денеска


Силвестер Сталоне е еден од најпопуларните актери, режисиери и сценаристи… Најпознат е по улогите во филмовите „“ Роки“ и „Рамбо“.rambo

Погледнете како изгледа сега…stalone4

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1