Гори зграда во Кисела Вода


Противпожарните екипи во моментов се обидуваат да го изгаснат пожарот во зграда во Кисела Вода. Густ чад изледува од петиот кат во зградата. Сеуште не се познати причините поради кои избувнал пожарот, јавува Вечер

Фото - Вечер.мк

Фото – Вечер.мк

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1