Гостиварец (47) пронајден мртов пред гостиварската болница


Вчера во 10:20 часот на влезот пред Медицинскиот Центар во Гостивар бил пронајден починат Н.Ј. (47) од село Врбјане, гостиварско.

Увид на местото на настанот извршиле Јавен обвиниел и увидна екипа од Полициската станица Гостивар.

По наредба на Јавен обвинител, телото на починатиот било предадено за обдукција.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1