Гоца Тржан ја откажа свадбата, се скарале за бројот на гости


Гоца Тржан (41) ја откажа венчавката со Рашо Новаковиќ (28), пишуваат медиумите во Србија.

Тие се скарале поради детали поврзани со свадбата. Пејачката сакала журка на која ќе има десетина поканети, а Новаковиќ инсистирал на венчавка од 500 гости.goca-trzan

Тржан веќе беше во брак со Иван Маринковиќ и не сакала нејзината втора венчавка да биде фешта за медиуми.

На Новаковиќ ова требаше да му биде прв брак и затоа инсистирал на многу гости, а бројката се движела близу 500.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1