Грчки хакери се ,,окомиле,, на македонски сајтови (Фото)


Според информациите овој македонски интернет сајт бил хакиран од грчка хакерска група П.А.О.К.

Сајтот ева.ком.мк кои според регистрацијата е интернет сајт на проектанско биро е срушен а на него стои испишано ,, Македонија е само една – и е грчка,,

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1