Грк умрел во казино во Гевгелија


Вчера колу 19,10 часот во Гевгелија, во казино додека играл на машините за среќа починал K.К.(63) од Р.Грција, по што со возило истиот е пренесен во ЈЗУ-Гевгелија каде е констатирана смрт.

По наредба на ЈО, телото на починатиот ќе биде предадено на обдукција. Извршен е увид на местото на настанот од страна на увидна екипа на ПС-Гевгелија.

kazino

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1