Груевски се пофали со 70.000 лајк на фејсбук – Фото


 

Фан страната на фејсбук на премиерот Никола Груевски има 70.000 ,,лајк,,. на страната е објавена и фотографија – благодарност до фановите.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1