Хаос: Познат актер истепа новинар среде интервју (ВИДЕО)


Кога Рос го праша кој од нив двајцата би победил ако се степаат, во тој момент, Џерард се насмевнува и го удри.

-Знам дека многу луѓе сакаа ова да го направам одамна, изјави тој пред камерата.batler-640x426

 

Секако, станува збор за шега, бидејќи двајцата се долгогодишни пријатели.

Џерард дури е еден од петте кумови на новинарот Рос.

Извор: Вистина.мк

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1