ХИТ: Кој празник го славиш, Свети Трифун или Валентајн? (ВИДЕО)


Ова момче има навистина интересен одговор за тоа кој празник го слави денеска, Свети Трифун или Валентајн…

Дополнителен коментар се чини не е потребен…

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1