Хорор: Држел четири девојки дома – ги тепал, продавал и силувал


Маж од Ваљево е уапсен под сомнение дека држел четири девојки, ги злоставувал, тепал и силувал. Се работи за 63-годишниот В.Т. од Ваљево кој во својата куќа држел четири несреќни девојки, кои како што се сомнева полицијата, ги присилувал на проституција.siluvanje

Полицијата дошла во неговата куќа каде ги пронашла девојките и му ставила лисици на рацете на насилникот.

Тој заработи 30-дневен притвор а и бил и од претходно познат на полицијата, како сторител на кривични дела.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1