Мојата сестра близначка е украдена уште кога сме родени – помогнете ми да ја најдам


А.С на својот профил на Фејсбук напишала молба за да и помогнат луѓето да ја пронајде својата сестра близначка која според нејзините наводни тврдења е украдена на денот на раѓањето 29.12.1978 година. rfewiojgoiweagket-47818

Таа ги замолува сите кој ќе го видат нејзиниот статус да го споделат на социјалните мрежи за да го видат шот повеќе луѓе.

Еве го нејзиниот статус: status

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1