Хрват се симна од автобус и му помогна на скопјанецот со заглавено BMW да излезе


Овој човек херој е тренер од Осијек, Хрватска и моментално е во Скопје на турнир за кадети кој традиционлано се одржува 3-та година. Човекот се симнал од автобусот полн со деца фудбалери и заминал да му помогне на заглавениот скопјанец за да излезе од поплавената улица.ewfowkeogerkagth


Секоја чест за добродушноста на овој човек.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1