Иде снег – еве како за 10 мин да направите водоотпорни кондури (Видео)


napravite-nepromocive-cipele-foto-youtube-1390580499-433699Прогнозата вели ни доаѓа многу снег. Незгодно е ако морате по толку снег да газите со кондури кои пропуштаат вода.

Еве еден интересен совет како за 10 минути да направите водоотпорни кондури.

Се што ви треба е восок, кондури и фен.

Погледнете

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1