Има над 100 килограми – а се појави во овој провокативен фустан (ФОТО)


Последен пат е видена на пистата во 2010 година на ревијата на Жан Пол Готје, а во четвртокот се појави на ревијата на Марк Џејкобс и во голем стил ја затвори њујоршката модна недела.

Бет Дито, пејачката на бендот Gossip, често себеси се нарекува „дебела, феминистка од Арканзас“. Таа иако има над 100 килограми ги засени сите на овој настан со провокативниот бел фустан.

Вистина.мк

1de500 2de500 3de500

 

 

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1