Имаме снимки од секс афери на министри на ВМРО ама не ги објавивме


Потпретседателката на СДСМ Радмила Шеќеринска во гостување на телевизијата 24 вести изјави дека опозицијата поседувала и ,,поексплицитни,, снимки од министри, но не ги објавиле затоа што целта не им била на тој начин да добиваат поени кај народот.

,, Имаме незгодни снимки од секс афери на министри кој можеби би биле и поинтересни за јавноста и ние можевме да кажеме ма пушти ги нека црвенеат, но во ниту еден момент не го направивме тоа,, изјави Шеќеринска

sekerinska 32

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1