Имате патент што не работи? Еве како да го поправите


snfnsfn-735x400Сите мразиме кога ќе ни се расипе патентот – поради него неможете веќе да си ги носите омилените фармерки, дуксер, фустани… Еве начин како да го поправите и тоа многу брзо 

Погледнете

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1