Интернетот место каде се договара секс и цена за истиот!


Интернетот, поточно социјалните мрежи станаа место каде почна да се развива проституцијата. Овде можете да најдете и закажете секс со мажи, жени, транвестите и со истите да се договорите околу цената.

seks

Секојдневните акции на полицијата, овој вид на проституција не престанува.
Постојат и многу сајтови каде има огласи кои нудат можност на своите муштерии месец  дена однапред да си платат и закажат секс, без разлика за време, место и цената.
Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1