Интернетот на нозе: Се појави нова емоција – еве што значи


Голем број на луѓе се служат со интернет пишана комуникација, па затоа смислена е нова емоција.

Ова ново смајли означува подигнување на веѓите и е совршен во ситуации кога сакате некој да прашате дали е сериозен.

sm500

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1