Инцидент во скопска адвокатска канцеларија


Инцидент во адвокатска канцеларија во Скопје. Како што стои во билтенот на МВР, завчера во 10.00 часот во СВР Скопје, Ј.П.(37) од Скопје пријавила дека истиот ден околу 08.45 часот на булеварот „Кочо Рацин“ во адвокатска канцеларија била физички нападната од Ф.А.. Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1